سبد خرید 0

آشنایی با Test Your Listening

آشنایی با کتاب Test Your Listening به عنوان کتاب مهارتlistening

معرفی کتاب

یک کتاب لیسنینگ برای آیلتس که احتمالا خواسته ریا نشه اصلا حرفی از آیلتس نزده. البته این کتاب در کل مخصوص listening است.

تعداد جلد 1
انتشارات Penguin English
سال 2002
نویسندگان Patricia Aspinall
صفحات 89

مطالب کتاب

کتاب کوچک Test Your Listening در اندازه 14 در 21 سانتی متر حاوی تمرین های listening خوبی است شامل 60 درس کوچولو و جمع و جور که اگر کاندیدای آیلتس باشید مسلما بدان علاقه مند خواهید شد.

یکی از بهترین کتب برای لیسنینگ آیلتس

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

هر بخشی که در جدول بالا مشاهده می کنید، در برگیرنده چندین درس است. همانطور که مشاهده می شود بسیاری از بخشهای کتاب منطبق با تستهای listening آیلتس است. پس خوشا به حال کسی که با این کتاب لیسنینگ فسقلی حال کند. در کل این کتاب نه فقط برای آزمون آیلتس بلکه به صورت خودخوان هم می توان از آن استفاده کرد.

این کتاب به درد چه افرادی می خورد؟

افرادی که برای آزمون آیلتس آماده می شوند قبل از آزمون باید نگاهی به این کتاب بیاندازند. تمرینهای این کتاب لیسنینگ، بسیار کاربردی بوده و مناسب آزمون آیلتس است. تمرینهای این کتاب شباهت زیادی به section 3 & 4 در آزمون آیلتس دارد. هر چند کاربرد این کتاب برای هر زبان آموزی بعد از سطح PI توصیه می گردد. لهجه کتاب بریتیش است.

این کتاب به درد چه افرادی نمی خورد؟

سطح مورد نیاز برای این کتاب بالای Pre-intermediate  یا بالای A2 است. اگر سطح انگلیسی شما حدود 5.5-5 آیلتس باشد براحتی می توانید با این کتاب ارتباط برقرار کنید.

توصیه خوب

مطالعه این کتاب 10 روز قبل از آزمون اصلی آیلتس به کاندیداهای آیلتس توصیه می گردد. این کتاب قطعا به یادگیری زبان انگلیسی کمک می کند و شما را در راستای آزمون آیلتس قرار می دهد.

با توجه به هزینه پایین خرید این کتاب حتما آنرا در رژیم آیلتسی خود بگنجانید

اشتراک گذاری:

دیدگاهتان را بنویسید