سبد خرید 0

آشنایی با Tactics for Listening- Basic

آشنایی با Tactics for Listening – Basic از بهترین کتاب های تقویت لیسنینگ

 

معرفی کتاب

سری کتابهای Tactics for Listening از سری کتابهای بسیار مفید در حوزه تقویت شنیدار (Listening) زبان انگلیسی است به جرات می توان بگویم یکی از بهترین کتب لیسنینگ در حوزه زبان انگلیسی است. وقتی برای اولین بار با این کتاب برخورد می کنید احساس می کنید یک رفیق خوب پیدا کردید. این کتاب معمولا توسط اساتیدی باهوشی معرفی می شوند که دلسوز هستند و دوست دارند دانشجویانشان زود پیشرفت کنند.

تعداد جلد 3
انتشارات انتشارات دانشگاه آکسفورد
نویسندگان جک سی ریچادرز و گرانت تروو
صفحات 120

مطالب کتاب

این کتاب دارای 24 درس است که دروس ساده و متنوعی را برای زبان آموزانی که به تازگی انگلیسی را آغاز کرده اند، شامل می شود. این دروس عبارتند از:

نامها و عنوانها

توصیف مردم

پوشاک و البسه

زمان/وقت

تاریخ

مشاغل

ورزش

موقعیتها

خانواده

سرگرمی

قیمت ها

رستورانها

گفتگوهای کوتاه

تعطیلات

زندگی آپارتمانی

فیلمها

آب و هوا

خرید

استفاده از تلفن

توصیف اشیا

مسیرها

افرادی که می شناسیم

مکانها

سلامتی

گرامر کتاب

گرامر کتاب به حدیست که دشواری برای هدف اصلی کتاب که همانا Listening است ایجاد نمی کند. حقیقت این است، دلیل اینکه ما بعضی اوقات یا بیشتر اوقات متوجه کلام گوینده نمی شویم، ضعف در بخش شنیداری زبان است نه صرفا گرامر. پس گرامر اصلا اولویت این کتاب نیست، بلکه موقعیتهایی که در آنها مکالمه ای رخ می دهد و برداشتی که صورت می گیرد و پاسخی که داده می شود مهم است.

به درد چه افرادی می خورد؟

اگر به تازگی فراگیری زبان را آغاز کرده اید و یا مایلید باز دانسته های خود را به روز کنید، استفاده از این کتاب و دو برادر بزرگتر این کتاب با عناوین Tactics for Listening (Developing) و Tactics for Listening (Expanding) مناسب شماست.

به درد چه افرادی نمی خورد؟

افرادی که سطح زبانی بالایی دارند و مرتب درگیر انگلیسی سطح بالا هستند نیازی به استفاده از این کتاب ندارند.

توصیه خوب

بعد از اتمام تمرینهای کتاب، برای مدتها (مثلا یک هفته) به فایلهای صوتی گوش دهید. فقط به فایلهای صوتی و کتاب را کنار بگذارید. این تمرین کمک می کند که شما بتوانید مکالمات را در ذهن خود بیشتر تصویر سازی کنید و در نهایت به ماندگاری کمک می کند.

اشتراک گذاری:

دیدگاهتان را بنویسید