سبد خرید 0

Reading the news

آشنایی با کتاب Reading the News

این کتاب حاوی متونی از روزنامه های انگلیسی زبان وزین است. معمولا روزنامه ها دارای فایل صوتی نیستند ولی این کتاب خبرهایش را به فایل صوتی مربوط به همان خبر همراه کرده است.

تعداد جلد 1
انتشارات/ سال 2007/ Thomson ELT
نویسندگان Pete Sharma
صفحات 108

مطالب کتاب

متنهای این کتاب از روزنامه هرالد تریبیون گرفته شده و دارای فایلهای صوتی هم هست. وقتی این کتاب را می خوانید هم برای آیلتس آماده می شوید و هم با متنهای روزنامه ای آشنا می شوید. متوجه می شوید که تعدادی از لغات کتاب 1100 words you need to know در لابلای متنها به چشم می خورد. اگر همزمان با آن کتاب این کتاب را هم مطالعه می کنید بیشتر لذت خواهید برد چون از آنچه می آموزید در جای دگر استفاده می کنید.

متنهای کتاب کمی چالشی ولی در عین حال جذاب هستند.

کتاب دارای 6 بخش با عناوین زیر است و هر بخش دارای 4 متن مربوط به موضوع همان بخش است: (به زودی اضافه می گردد)

این کتاب برای چه افرادی مناسب است؟

کتابی با متنهای سنگین و تمرینهایی شبه آیلتس. کتابی با متنهای روزنامه مناسب برای به چالش کشیدن کاندیداهای آیلتسی که برای بالای 7 در حال تلاش هستند. مطالعه این کتاب به کاندیداهای iBT هم که قصد گرفتن نمره بالای 95 دارند توصیه می گردد.

این کتاب به درد چه افرادی نمی خورد؟

اگر سطح زبان شما پایین از intermediate است به سراغ این کتاب نیایید. فعلا زود است. یا اگر آخرین نمره آزمون آیلتس تان کمتر از 6 یا نمره تافل تان کمتر از 90 است فعلا به سراغ این کتاب نیایید. فعلا زود است.

توصیه خوب

بعد از خواندن و گوش دادن به هر متن، خلاصه ای از درس در حد 100 کلمه زیر درس بنویسد. این به شما کمک می کند در مراجعه بعدی خیلی از مطالب و لغات برایتان مرور شوند، ضمنا نگارش خود را نیز محکی می زنید.

کتاب (های) مکمل  — به زودی اضافه می گردد. 

اشتراک گذاری:

دیدگاهتان را بنویسید