معرفی کتاب Reading the news

وقتی یه آیلتسی یا تافلی می خواد با خودش مسابقه بده

کتابی با متنهای سنگین و تمرینهایی شبه آیلتس. کتابی با متنهای روزنامه مناسب برای به چالش کشیدن کاندیداهای آیلتسی که برای بالای 7 در حال تلاش هستند.

تعداد جلد

1

انتشارات/ سال

2007/ Thomson ELT

نویسندگان

Pete Sharma

صفحات

108

مطالب کتاب

متنهای این کتاب از روزنامه هرالد تریبیون گرفته شده و دارای فایلهای صوتی هم هست. وقتی این کتاب را می خوانید هم برای آیلتس آماده می شوید و هم با متنهای روزنامه ای آشنا می شوید. متوجه می شوید که تعدادی از لغات کتاب 1100 words you need to know در لابلای متنها به چشم می خورد. اگر همزمان با آن کتاب این کتاب را هم مطالعه می کنید بیشتر لذت خواهید برد چون از آنچه می آموزید در جای دگر استفاده می کنید.

متنهای کتاب کمی چالشی ولی در عین حال جذاب هستند.

کتاب دارای 6 بخش با عناوین زیر است و هر بخش دارای 4 متن مربوط به موضوع همان بخش است:


جالب اینکه سر تیترهای بخشهای فوق من نویسنده این مقاله را یاد سوالات Task 2 آیلتس می اندازد.

چه افرادی باید از این کتاب استفاده کنند؟

این کتاب مناسب آزمون آیلتس و تافل است. از نقاط قوت این کتاب دارا بودن فایل صوتی است. پس می توانید در هر لحظه از روز و در هر مکانی حداقل به فایل هایذ صوتی آن گوش فرا دهید.

به درد چه افرادی نمی خورد؟

مطالعه این کتاب به دانشجویان زبان و کاندیداهای آیلتس و تافلی که نمره آنها به ترتیب زیر 6 و زیر 80 است توصیه نمی شود، البته گوش دادن به فایلهای صوتی کتاب برای هیچ سطحی مضر نیست.

توصیه خوب

بعد از خواندن و گوش دادن به هر متن، خلاصه ای از درس در حد 100 کلمه زیر درس بنویسد. این به شما کمک می کند در مراجعه بعدی خیلی از مطالب و لغات برایتان مرور شوند.

 

مطالب مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *