سبد خرید 0

Interchange Book 3- 5th Edition

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

آشنایی با کتاب اینترچنج 3 چاپ پنجم – کتاب سبز

این کتاب آخرین کتاب از سری interchange است. رنگ جلد آن سبز و مطالب آن از نظر گرامری دشوارتر از 3 کتاب قبلی است. این کتاب مناسب سطح intermediate به بالاست.

سر فصل دروس

خرید کتاب اینترچنج 3 چاپ پنجم

گرامر کتابگرامر کتاب اینترچنج چاپ 5

گرامر کتاب اینترچنج 3 (کتاب سبز) گرامر نسبتا سطح بالایی است. زبان آموزانی که این کتاب را با موفقیت و با استادی خوب به پایان می برند باید بتوانند در آزمونهای مثل آیلتس و iBT نمره بالا بگیرند یعنی حداقل 7 و باید به این حد از دانش زبانی رسیده باشند که در محافل آکادمیک در زمینه رشته خود سخنوری کنند.

چه افرادی باید از این کتاب استفاده کنند؟

زبان آموزانی که این کتاب را به پایان می رسانند تبدیل می شوند به زبان آموزان مستقل. یعنی اینکه در نیازی به شرکت در کلاسهای زبان ندارند مگر خودشان اینطور ترجیح بدهند یا دلشان بخواهد در کنار همکلاسی هایشان همچنان ادامه دهند.

به درد چه افرادی نمی خورد؟

برخی عزیزان هنگام خرید کتاب دچار اشتباه می شوند و محتوای کتاب را با سواد آکادمیک خوشان مقایسه می کنند که کار اشتباهی است. شاید یک دانشجوی دکترا احساس کند سطح اینترو یا کتاب 1 و 2 برایش کم هستند و باید از 3 شروع کند چون وقتی کتاب را باز می کند و متنهای آنرا می خواند دشواری چندانی احساس نمی کند. این اشتباهی است که متاسفانه خیلی ها مرتکب می شوند. اشتباهی که این عزیزان مرتکب می شوند این است که فکر نمی کنند مهارت reading با مهارت speaking  متفاوت است. شاید فردی قادر به خواندن متنهای سنگین علمی باشد ولی این دلیل نمی شود مهارت speaking وی هم به همان اندازه قوی باشد. باید توجه داشت که هر مهارتی جایگاه خاص خود را در ذهن ما دارد. درست مثل این می ماند که ما با در نظر گرفتن اندازه دستمان برای خودمان کفش بخریم.

توصیه خوب

وقتی به این کتاب رسیدید، می توانید تماشای کارتون های زبان اصلی را نیز وارد رژیم مطالعاتی خود بکنید. هر کارتونی دارای screen play است که می توانید آنرا دانلود کنید و مطالعه کنید سپس کارتون را تماشا کنید. اگر ی کارتون را با دقت تماشا کنید تعداد زیادی جمله و لغت خوب فرا خواهید گرفت.

کتب مکمل

در حال به روز رسانی…

اشتراک گذاری:

دیدگاهتان را بنویسید