سبد خرید 0

Active Skills for Reading 1

آشنایی با کتاب Active Skills for Reading- Book 1

کتاب Active Skills for Reading 1 کتاب دوم از سری کتابهای اکتیو اسکیلز می باشد. اولین کتاب این سری Active Skills for reading-Intro است. زبان آموزانی که این کتاب را شروع می کند باید بداند که تمام مطالب کتاب انگلیسی است، پس برای استفاده از آن دانشی در حد اواسط سطح المنتری (برابر با 100 ساعت مطالعه زبان و آشنایی حداقلی) مورد نیاز است. کتاب از جذابیت خوبی برای مخاطب برخوردار است. تمرینهای دروس بسیار کاربردی هستند مخصوصا بخشی که مربوط به parts of Speech (تغییر کلمات به یکدیگر مثلا اسم به فعل…)هستند.

مطالب کتاب

دقت به این موضوع مهم است که با بالا رفتن سطح کتاب، سطح گرامری دروس نیز ارتقاء می یابد. لیست زیر مربوط به موضوعات دروس است:

خرید کتاب active skills for reading 1

این کتاب مناسب چه افرادی است؟ 

این کتاب مناسب افرادیست که همزمان در حال مطالعه گرامر هستند و بالاخص آنهایی که به بخش Parts of Speech رسیده اند و می خواهند به تمرینهایی بیشتر و کاربردی تری دسترسی داشته باشند. برای این منظور شروع از این کتاب یا حتی کتاب intro می شود.

این کتاب به درد چه کسانی نمی خورد؟ 

عزیزانی که برای اولین بار قرار است از کتاب ریدینگ با فایل صوتی استفاده کنند این کتاب مناسب آنها نیست. برایشان مشکل خواهد بود و احتمالا خسته شده و فقط به خواندن آن بسنده کنند.

توصیه خوب 

اگر در حال تحصیل زبان (مکالمه)هستید استفاده از این کتاب در کنار کتاب اصلیتان به شما توصیه می گردد. می توانید روزانه یا هر دو روز یکبار یک درس را به اتمام برسانید.

کتاب (های) مکمل

اشتراک گذاری:

دیدگاهتان را بنویسید