سبد خرید 0

معرفی 101 American English Idioms

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

کتاب 101 American English Idioms تعداد صد و یک  اصطلاح در انگلیسی آمریکایی را به شما آموزش می دهد. وجود این کتاب ثابت می کند که فقط دانستن لغت برای فهم یک انگلیسی زبان کافی نیست.

اصطلاحات انگلیسی

تعداد جلد 1
انتشارات NTC Publishing Group
نویسندگان Harry Collis
صفحات 106

مطالب کتاب

این کتاب شامل 101 اصطلاح (idiomatic expression) است که توسط نویسنده و با توجه به کاربرد زیاد آنها در انگلیسی محاوره (Colloquial English) دست چین شده است. مطالب کتاب در 9 بخش تقسیم شده اند.

در لابلای دروس و برای نشان دادن بهتر معنای اصطلاحات از کاریکاتور استفاده شده است. البته کاریکاتورها معنایی را نشان می دهند که خواننده در اولین برخورد با اصطلاح به ذهنش خطور می کند. ولی همین تناقض بین کاریکاتور و معنای مورد نظر خلایی برای یادگیری، در ذهن خواننده ایجاد  می کند.

معنای اصطلاحات به انگلیسی استاندارد هم ارایه شده است. به این طریق که اصطلاح مورد نظر درون یک مثال ساده مورد استفاده قرار می گیرد و در ادامه همان مثال معنای استاندارد اصطلاح هم ارایه می شود.

چه افرادی باید از این کتاب استفاده کنند؟

مدرسین زبان انگلیسی، دانشجویان زبان، کاندیداهای آیلتس، و کلا هر کسی که به اصلاحات علاقه مند است.

به درد چه افرادی نمی خورد؟

افرادی که برای آزمون آیلتس آماده می شوند نباید وقت خود را خیلی صرف حفظ کردن اصطلاحات کنند. تاکید آیلتس آموزان بیشتر باید بر انگلیسی لستاندارد باشد تا انگلیسی محاوره. معمولا افرادی می توانند به راحتی و در فرامتن (context) صحیح اصطلاح را بکارببرند که سالها در کشوری انگلیسی زبان زندگی کرده باشند. معمولا در کلاسهای زبان فرصتی آن چنانی برای کاربرد اصطلاحات ایجاد نمی شود.

توصیه خوب

مطالعه این کتاب و سایر منابع برای کاربرد اصطلاحات توصیه می شود. به طور دانستن انگلیسی بدون آشنایی به اصطلاحات ،یعنی اینکه انگلیسیه فرد ناقص است

 

اشتراک گذاری:

دیدگاهتان را بنویسید